غیر فعال کردن تبلیغات KMPlayer

نرم افزار KMPlayer محبوب‌ترین پخش‌کننده فرمت‌های صوتی و تصویری است که کاربران بسیاری از آن استفاده می‌کنند. این نرم افزار با رابط کاربری ساده و شیک، قابلیت‌ها و امکانات بسیاری مانند فارسی کردن منوها و پخش صدای دوبله فیلم را دارد که آن را به پلیری پرکاربرد و محبوب تبدیل کرده است. از آن‌جایی که نرم افزار KMPlayer یک پلیر رایگان است، حتما شاهد تبلیغات هنگام استفاده از آن بودید. گاهی این تبلیغات آزاردهنده و مزاحم است و شما هر بار با اجرای پلیر با آن مواجه شوید. اما چگونه می‌توان از این تبلیغات خلاص شد؟ آیا راهی هست که از نمایش آن‌ها جلوگیری کرد؟ در این مقاله به این سوالات پاسخ می‌دهیم و به آموزش روش غیر فعال کردن تبلیغات KMPlayer می‌پردازیم.

روش غیر فعال کردن تبلیغات KMPlayer

روش غیر فعال کردن تبلیغات KMPlayer

هنگامی که نرم افزار KMPlayer را اجرا می‌کنید، اگر به اینترنت متصل باشید باکس تبلیغات در کنار پنجره نمایش فیلم باز می‌شود. در بعضی موارد نیز مرورگر اینترنت اکسپلورر به طور خودکار روی کامپیوتر شما باز می‌شود. نمایش تبلیغات برای کاربران آزاردهنده است. اما خوشبختانه می‌توان این مشکل را حل نمود. در نسخه‌های جدید یک باکس در کنار پنجره نمایش فیلم وجود دارد که آگهی‌ها در این قسمت نمایش داده می‌شود. البته می‌توانید با کلیک روی دکمه Box در نوار بالایی نرم افزار آن را ببندید. ولی با هر بار اجرای نرم افزار این باکس دوباره ظاهر می‌شود. روشی برای غیر فعال کردن تبلیغات KMPlayer برای همیشه وجود دارد که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم.

برای حذف تبلیغات به کنترل پنل (Control Panel) بروید. در پنجره کنترل پنل در بالا روی آیکون مثلی کنار View by و از منوی آن Large icons را بزنید.

انتخاب Large icons

سپس روی آیکون Network and Sharing Center کلیک کنید.

انتخاب Network and Sharing Center

حالا در نوار کناری پنجره در بخش پایین گزینه Internet Options را انتخاب کنید.

انتخاب Internet Options

در پنجره Internet Properties به تب Security بروید. روی آیکون Restricted Sites (سایت‌های ممنوعه) کلیک کنید تا دکمه Sites فعال شود.

انتخاب Restricted Sites

در پنجره بعدی در کادر Add this website to the zone عبارت زیر را وارد کنید.

.kmpmedia.net

دقت کنید که دقیقا عبارت بالا به همراه نقطه اول آدرس را در کادر کپی کنید. سپس دکمه Add را بزنید تا به لیست سایت‌های ممنوعه اضافه شود. دکمه Close را انتخاب کنید. سپس OK را بزنید.

افزودن نام KMPlayer به سایت های ممنوعه

حالا نرم افزار KMPlayer را اجرا کنید. مشاهده می‌کنید که این بار نرم افزار بدون تبلیغات اجرا شد و باکس کناری آن نمایش داده نمی‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.