عباراتی که نباید در گوگل سرچ کرد

این عبارات را هرگز در گوگل سرچ نکنید

در سال ۱۹۹۸، اینترنت با راه اندازی گوگل برای همیشه تغییر کرد. پس از آن، اینترنت واقعا به جایی تبدیل شد که شما می توانید تقریبا هر چیزی را که می خواهید در آن پیدا کنید. اما آیا واقعا سرچ کردن هر چیزی در گوگل می تواند مفید باشد؟ حقایق عجیب و غریب، عکس های ترسناک و فیلم های شگفت انگیزی در سراسر اینترنت وجود دارد که ممکن است برای شما و روحیه تان مناسب نباشد.

در این مطلب قصد داریم چند مورد از کلمات و عباراتی که نباید در گوگل سرچ کرد را نام ببریم تا به دردسر نیفتید.

عباراتی که نباید در گوگل سرچ کرد

حشرات و حیوانات خطرناک

احتمالا دلتان نمی خواهد شب خوابتان نبرد یا از کابوس بیدار شوید. دیدن عکس حیوانات خطرناک احتمالا در شما فوبیای حیوانات ایجاد می کند و شاید حتی در منزل خود دچار ترس از حمله ی این حیوانات شوید.

علائم بیماری ها

با این مورد حتما تا به امروز رو به رو شده اید. احتمالا شما دچار علائم خفیفی هستید و شک دارید که به چه بیماری مبتلا شده اید اولین کاری که می کنید سرچ کردن در گوگل و رو به رو شدن با بیماری های خطرناک است که شما را می ترساند. فراموش نکنید که کمتر پیش می آید که صفحات وب توسط پزشک اداره شود، پس در اولین قدم به پزشک متخصص مراجعه کنید.

سرطان

شاید خطرناک ترین بیماری که به ذهن هرکس خطور کند انواع سرطان است. در این مورد هر چه کمتر بدانید بهتر است. علائم خفیفی مانند سرگیجه و تهوع و ضعف در همه ی انواع سرطان وجود دارد که ممکن است فقط علائم ضعیف شدن بدن شما باشد.

زایمان

تصاویر و فیلم های منتشر شده از لحظات زایمان به قدری هراس انگیز است که ممکن است شما را از فکر داشتن یک بچه منصرف کند. بهتر است در این مورد فقط از پزشک خود مشورت بگیرید و در مورد تمامی اثرات، عوارض و تمامی موارد با او بحث کنید و بعد تصمیم بگیرید

ریه افراد سیگاری

در این مورد یک استثنا وجود دارد. اگر شما فردی سیگاری هستید و به دنبال یک انگیزه برای ترک می گردید حتما این عبارت را جستجو کنید عکس ها را در گوگل ببینید. اما اگر سیگاری نیستید این تصاویر شما را وحشت زده می کند.

بیماری های پوستی

بسیاری از بیماری های پوستی ظاهر بسیار بدی را روی بدن ایجاد می کند که ممکن است حتی اشتهای شما را تحت تاثیر قرار دهد و تا مدت ها ذهن شما را درگیر کند. فراموش نکنید این گونه تصاویر در ذهن شما می ماند و ممکن است روحیه شما را خراب کند.

اسم خودتان

سرچ کردن اسم شخصی در گوگل می تواند شما را با مشکلاتی همراه کند که به حریم شخصی شما مرتبط می شود. بعد از سرچ کردن اسمتان در گوگل این احتمال وجود دارد که با نتایج ناخوشایندی مانند اطلاعات قدیمی، محتوای بی ‌ربط و تصاویر زننده ‌ای از خودتان روبه‌رو شوید.

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=6756
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.