آموزش گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

پیام رسان اینستاگرام در به روز رسانی های اخیر خود امکانات ویژه ای را افزوده است. به طوری که این اپلیکیشن را به یک پیام رسان محبوب تبدیل کرده است. همان طور که می دانید قبلا اینستاگرام فقط امکان گذاشتن لینک در بخش بیو (Bio) را داشت. اما در آپدیت های خود قابلیت گذاشتن لینک در استوری را نیز اضافه کرده است.

بنابراین می توانید در استوری های خود در اینستاگرام لینک وب سایت، حساب کاربری، پست و کانال تلگرام را قرار دهید. با این قابلیت به راحتی سایت و … خود را به مشتریان و مخاطبین زیادی معرفی می کنید. در ادامه به نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام می پردازیم. با ایده آل تکنولوژی همراه باشید.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

حتما تا به حال برای تان پیش آمده که بخواهید در استوری آدرس سایت یا کانال فروش را بگذارید. و آن را به فالووهای خود معرفی کنید. بعد از اضافه شدن اعضای جدید به پیج تان لینک پست های قبلی را در استوری بگذارید تا اعضای جدید از مطالب مفید پیج استفاده کنند.

با قابلیتی که در آپدیت اینستاگرام اضافه شده می توانید علاوه بر بیو، هر لینکی را در استوری قرار دهید. در ادامه به نحوه گذاشتن لینک در استوری می پردازیم:

دقت کنید که برای این که بتوانید در استوری لینکی قرار دهید، باید قبل از هر چیز اکانت خود را به بیزینس پروفایل تبدیل کنید. اگر هنوز پیج شما بیزینس پروفایل (تجاری) نیست، آن را به اکانت تجاری تبدیل کنید و ادامه آموزش را مطالعه نمایید.

بعد از اینکه اکانت خود را تجاری کردید، وارد برنامه شوید و استوری خود را در اینستاگرام بگذارید. توجه کنید که قبل از لمس گزینه Your Story و گذاشتن استوری در اینستاگرام باید لینک را قرار دهید. پس روی آیکون پیوندها یا لینک در بالای صفحه استوری بزنید. مطابق تصویر زیر:

انتخاب آیکون پیوندها یا لینک

سپس آدرس پیج اینستاگرام، کانال تلگرام یا وب سایت مورد نظرتان را تایپ کنید. روی دکمه Done بزنید تا لینک ذخیره شود.

برای گذاشتن استوری نیز Your Story را انتخاب کنید.

مشاهده می کنید که با کلیک روی آدرس اکانت دکمه حاوی لینک ظاهر می شود. کافی ست روی دکمه بزنید تا وارد آن شوید.

وارد کردن لینک در استوری

زمانی که آدرس وب سایتی را در قسمت لینک قرار می دهید، به جای آدرس لینک دکمه See More در استوری نمایش داده می شود. با لمس این دکمه می توانید به راحتی وارد وب سایت شوید.

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

به همین راحتی می توانید هر آدرس و لینکی را در استوری های خود قرار دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.