آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام

رمز عبور برای ورود به اکانت اینستاگرام لازم و ضروری است. از آن جایی که در اینستاگرام برای ورود به حساب کاربری علاوه بر نام کاربری به پسورد نیز نیاز است. برای امنیت پیج بایستی هر از چند گاهی اقدام به تغییر رمز اینستاگرام کنید.

تغییر پسورد اینستاگرام برای زمانی که رمز عبور فعلی را می دانید راحت است. اگر می خواهید رمز اکانت خود را برای افزایش امنیت آن عوض کنید و رمز فعلی را دارید، مقاله زیر را بخوانید.

در این پست به آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام می پردازیم. با ایده آل تکنولوزی همراه باشید.

آموزش تصویری تغییر رمز اینستاگرام

اگر شما رمز فعلی پیج تان را می دانید و داخل پیج هستید، کافی ست مراحل زیر را طی کنید تا پسورد اینستاگرام خود را تغییر دهید. اما اگر از پیج تان خارج شده اید و برای ورود به حساب کاربری تان دچار مشکل شده اید باید رمز عبورتان را بازیابی نمایید.

برای تغییر پسورد اینستاگرام ابتدا وارد پیام رسان شوید. سپس روی عکس پروفایل خود بزنید. در صفحه پروفایل، روی علامت سه خط در بالای صفحه سمت راست بزنید.

در منوی کنار صفحه، دکمه Settings یا تنظیمات را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه وارد صفحه تنظیمات حساب کاربری تان می شوید.

انتخاب دکمه تنظیمات

در صفحه Settings یا تنظیمات گزینه Password را انتخاب کنید. در این مرحله باید رمز فعلی و رمز جدید را وارد کنید. پس در فیلد Current password رمز عبور فعلی را تایپ نمایید. در فیلد بعدی، New password، رمز جدید را وارد کرده و در فیلد آخر نیز مجددا رمز جدید را تایپ کنید.

روی علامت تیک در بالای صفحه سمت راست بزنید تا رمز عبور جدید ذخیره شود. به این ترتیب رمز جدید جایگزین رمز قبلی می شود. از این پس برای ورود به حساب کاربری خود باید از رمز جدید استفاده کنید.

دقت کنید پسوردی که وارد می کنید باید بیشتر از ۶ کاراکتر باشد. برای جلوگیری از هک شدن حساب کاربری، سعی کنید پسورد تان ترکیبی از حروف، اعداد و نشانه ها باشد.

تغییر رمز اینستاگرام

تغییر رمز اینستاگرام از طریق سایت

اگر به تلفن همراه خود دسترسی ندارید، می توانید از طریق سایت اینستاگرام رمز خود را تغییر دهید. برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد سایت اینستاگرام شوید:

https://www.instagram.com/accounts/password/change

سپس وارد حساب کاربری خود شوید. مطابق تصویر زیر به ترتیب در سه فیلد رمز  فعلی، رمز جدید و تکرار رمز جدید را وارد کنید. در آخر نیز روی دکمه change password کلیک کنید تا عملیات تغییر رمز با موفقیت انجام شود.

تغییر رمز اینستاگرام از طریق سایت

ممکن است شما دوست داشته باشید
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments