بازی Fortnite فورتنایت

Fortnite در تلفن همراه، همان بازی‌ای است که در پلی استیشن ۴ ، Xbox One ، PC ، Mac ، Switch می‌شناسید و همان نقشه مشابه، گیم پلی و بروزرسانی‌های هفتگی را دارد.

این بازی، از امکانات خلاقانه زیادی برخوردار است. توسط این گیم، می‌توانید با دوستان خود بازی کنید. سوار اتوبوس جنگی شوید و در منطقه مورد علاقه خود پیاده شوید. وسایل جنگی جمع کنید و با مخالفان خود نبرد کنید! کسی که در بازی تا انتها استقامت می‌کند، برنده است. فورتنایت، بروزرسانی‌های هفتگی دائمی دارد. حالت‌های جدید بازی، ظاهر جدید و سلاح‌ها همیشه در حال تغییر و بهبود هستند.

Fortnite همیشه در حال تغییر است. برخی از تغییرات آن، کوچک هستند و مناطق بازی را به شدت بر روی نقشه تغییر می‌دهند. وسایل نقلیه جدیدی مانند Baller و Driftboard را وارد می‌کند. تغییر مناظر در این بازی با با ماسه، برف و گدازه صورت می‌گیرد.

اگر بازی پابجی PUBG را دوست دارید، احتمالاً از بازی فورتنایتFortnite  خوشتان نمی‌آید. بازی‌ها در فورتنایت ، ۱۰-۲۰ دقیقه طول می‌کشند اما بازی پابجی PUBG حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد.

Epic Games با تغییرات مداوم نقشه، سلاح‌ها، حالت‌های گیم‌ پلی و سیستم‌ها، توانسته است میلیون‌ها بازیکن را حفظ کند. بازی‌هایی که سال‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند، بسیار نادر هستند. اما Fortnite توانسته توجه جهان را به خود جلب کند. Fortnite لذت بخش است و می‌تواند برای بازیکنان غیرحرفه‌ای نیز جذاب باشد.

طی یک سال گذشته، اپیک چند حالت جدید دائمی برای گیم پلی اضافه کرده است، از جمله Arena که به تازگی معرفی شده است. Arena یک حالت شبه رتبه‌ای برای تست مهارت‌ها است.

نقد-و-بررسی-بازی-موبایل-فورتنایت-fortnite

دانلود بازی فورتنایت Fortnite  


دانلود بازی فورتنایت Fortnite   دانلود بازی فورتنایت Fortnite  

بازی کال آف دیوتی موبایل Call Of Duty Mobile

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.