LG نام‌های تجاری Icon و Iconic را ثبت کرد

LG نام‌های تجاری Icon و Iconic را ثبت کرد

LG Electronics اخیرا دو علامت تجاری که شامل عبارات “Icon” و “Iconic” را در اداره‌ی ثبت اختراعات و علائم تجارت ایالات متحده (UPSTO) به نام خود ثبت کرد. به نظر می رسد نام اول مربوط به گوشی هوشمند جدید این شرکت و نام دوم مربوط به و smartwatch جدید آن ها باشد. با توجه به نام جدید این دو گجت احتمالا خانواده‌ی جدیدی توسط این شرکت معرفی خواهد شد.

این شرکت قصد دارد پرچم‌ داران جدید سری G خود را با نام تجاری جدیدی ارائه کند با اینکه هنوز مشخص نیست که جانشین ال‌جی G6 با چه نام تجاری وارد بازار خواهد شد ولی ممکن است برای رقابت با سری گلکسی اس ۹ سامسونگ، این سازنده از نام G9 استفاده کند. ضمن اینکه بعید نیست پرچم‌دار ال‌ جی از خانواده‌ی جدیدی معرفی شود.

LG نام‌های تجاری Icon و Iconic را ثبت کرد

نام Iconic برای ساعت ‌های هوشمند این شرکت به ثبت رسیده است، LG در چند سال اخیر، محصولات  مختلفی را به بازار عرضه کرد و حتی ساعت‌ هوشمندی که در سال گذشته عرضه کرد، توسط منتقدان مورد تحسین قرار گرفت اما موفقیت چشمگیری از نظر تجاری برای این شرکت به همراه نداشت. برخی از این محصولات عبارتند از : ال‏‌جی واچ استایل، جی واچ، واچ اوربن. به همین دلیل، امکان دارد ساعت‌ هوشمند جدید LG، با نام تجاری متفاوتی ارائه شود.

ال ‌جی اخیرا اعلام کرده که محصولات خود را برای رقابت با سایر رقبا و سازندگان گجت های دیگر ارائه نمی کند و فقط زمانی محصولات خود را به بازار عرضه می کند که حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد و محدودیت زمانی برای این کار در نظر نگرفته است. به‌ نظر می‌رسد عملکرد ضعیف مالی بخش موبایل، باعث شده این شرکت، راه متفاوتی برای باقی ماندن در بازار گوشی‌ هوشمند در پیش بگیرد، با اینکه مقامات این شرکت ادعا می کنند که نگرانی‎ها در مورد کانال‌ های جهانی تأمین باتری‌ لیتیومی، باعث شده است این رویه‌ را در دستور کار قرار دهند. با این وجود، پرچم‏‌دار جدید این شرکت که احتمالاً جی ۷ نخواهد بود اواخر ماه فوریه یا نیمه ماه مارس رونمایی می‌شود.

منبع

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.