شرکت سوئیسی و ساخت ساعتی شبیه به اپل واچ

شرکت سوئیسی و ساخت ساعتی شبیه به اپل واچ

بسیاری هستند که طراحی اپل واچ را دوست دارند اما مایل نیستند نسخه دیجیتالی از این ساعت را داشته باشند و به دنبال یک مدلی آنالوگ می باشند. متاسفانه چنین چیزی در بازار وجود ندارد زیرا هیچ شرکتی تاکنون ساعت آنالوگی شبیه به اپل واچ توسعه نداد.

حال به نظر می رسد شرکت سوئیسی  H. Moser با ساعت گران قیمت Swiss Alp Watch Zzzz این مشکل را حل کرده است.  اگرچه در طراحی هیچ اختلافی بین دو مدل مشاهده نمی شود اما متاسفانه این مدل دیجیتالی نیست و آنالوگ محسوب می شود. البته استفاده از مواد اولیه باکیفیت Swiss Alp Watch Zzzz را به ساعتی لوکس تبدیل کرده است.گذشته از آن قیمت بالایی نیز برای این ساعت در نظر گرفته شده که چندین برابر اپل واچ می باشد. Swiss Alp Watch Zzzz با قیمت هنگفت ۲۷ هزار دلار به فروش می رسد که رقم هنگفتی محسوب می شود. اگرچه این ساعت شامل ویژگی های بزرگی نمی شود و تنها یک ساعت معمولی بوده اما لوکس جلوه می کند و ساعتی کارآمد و قابل توجه است. شاید هزینه چنین ساعتی در قیاس با مدل منحصربفرد اپل واچ بیشتر بوده و بسیاری اپل واچ را ترجیح می دهند، اما Swiss Alp Watch Zzzz نیز محصولی پریمیومی بوده و می ‌تواند برای افرادی که مایل هستند ساعتی آنالوگ داشته باشند، گزینه مناسبی است.

H. Moser به اظهار نظر درباره محصولش پرداخت و بیان داشت که این ساعت شباهت فاحشی به اپل واچ دارد اما باتری خالی نمی کند. البته این شرکت سوئیسی کنایه ای به محصول شرکت کوپرتینویی زده و آن را نامطلوب تر از محصول خود دانسته است. به هر حال تنها ۲۰ عدد از این ساعت ساخته می شود و تولید انبوهی نخواهد داشت.

مشخص نیست آیا Swiss Alp Watch Zzzz با استقبال بسیاری در فروش این لپتاپ رو به رو خواهد شد یا خیر. زیرا همانطور که می دانید بسیاری نیز ترجیح می دهند با قیمت کمتر همان اپل واچ را تهیه کنند.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.