براساس شایعات گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال گوگل فاقد جک هدفون خواهد بود

براساس شایعات گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال گوگل فاقد جک هدفون خواهد بود

اگر پیگیر اخرین اخبار مرتبط با گوشی های هوشمند اپل مدل آیفون، آیفون ۷ و ۷ پلاس باشید قطعا می دانید که این گوشی های هوشمند فاقد جک هدفون محسوب می شوند؛از اینرو سازندگان دیگر نیز با مشاهده رویه اپل، تصمیم گرفته‌اند تا روند مشابهی را اتخاذ کنند و دیر یا زود، جک هدفون در بسیاری از گوشی‌‏های هوشمند امروزی خذف خواهد شد. برای مثال، شرکت شیائومی با رونمایی از گوشی می ۶ نشان داد که جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون را دیگر چندان کاربردی نمی‌داند. اما براستی دلیل این کار کمپانی سرشناس چیست؟آیا میتواند ناشی از علت معینی باشد یا خیر؟

طبق آخرین اخبار رسیده که حاکی از آنند، شایعه شده است که کمپانی سرشناس گوگل تصمیم دارد تا گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال را بدون جک استاندارد هوفون ارائه دهد. در رندرهایی که توسط @onleaks منتشر شده، خبری از جک ۳.۵ میلی‌متری صدا نیست. احتمالاً، گوگل آن‌را حذف کرده است و برای پخش آهنگ با استفاده از هدفون، به اتصال بلوتوث یا درگاه یواس‌بی نوع سی محدود می‎شوید.

ناگفته نماند که،البته این رندرها، رسمی نیست؛ اما هیچ راهی نیز وجود ندارد تا به صورت رسمی، اطمینان حاصل کنیم که گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال از جک هدفون استفاده نمی‌کند زیرا گوگل تا زمان معرفی گوشی‌های جدید خود، جزییات چندانی را پیرامون آن‎ها ارایه نخواهد داد. البته، صحت تصاویر فاش شده قبلی توسط @onleakes، می‌تواند مهر تاییدی بر احتمال حذف جک هدفون از گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‎ال باشد.

 

براساس شایعات گوشی‌های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال گوگل فاقد جک هدفون خواهد بود

در ادامه شایان ذکر است که،در صورتی‌که گمانه‎زنی‏‌های پیرامون حذف جک ۳.۵ میلی‎متری صدا صحت داشته باشد، باید دید که Google چه برنامه‎ای برای گوشی‌های جدید خود دارد. آیا به دنبال ارایه پیکسل ۲ با هدفون‌ بی‌سیم مانند آیفون‌‏های ۲۰۱۶ اپل است یا به همراه بسته‎بندی گوشی‌‏های پرچم‏دار امسال، دانگل جداگانه‌ای را عرضه خواهد کرد که استفاده از هدفون‎های سازگار با جک ۳.۵ میلی‌متری صدا را ممکن می‎سازد.

گفتنی است که،به هر صورت، بهتر است به شایعات موجود مبنی بر حذف جک هدفون با دیده شک و تردید نگریست. گوگل، گوشی‎های پرچم‎دار پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس‌ال را در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر عرضه خواهد کرد و در نهایت، مشخص می‌شود که گمانه‎زنی‌ها پیرامون پرچم‎داران جدید گوگل تا چه اندازه به واقعیت نزدیک بوده است. از دیگر شایعات پیرامون گوشی‌های Pixel 2 گوگل، می‌توان به ارایه آن‌ها به عنوان اولین محصولات مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸۳۶ کوالکام اشاره کرد.

 

حال نظرشما درباره خذف شدن جک هدفون گوشی های هوشمند چیست؟ آیا کاربران با این اقدام موافقت خواهند کرد یا خیر؟

 

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=4435
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.