Nyko و معرفی گیم پدی برای هدست Gear VR

Nyko و معرفی گیم پدی برای هدست Gear VR

در حالی که نسل جدید هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ به کنترلری مجهز است اما تجربه بازی با کنترلری همانند یک کنسول بسیار هیجان انگیزتر بوده و لذت فراوانی خواهد داشت. به تازگی شرکت Nyko ژاپن گیم پدی را برای هدست جدید سامسونگ با همکاری این شرکت کره ای معرفی کرده است. گیم پد مورد بحث PlayPad VR نام داشته و یک گیم پد سبک وزن و کارآمد محسوب می شود. این گیم پد که درون هدست قابل اتصال است و با تمامی گوشی های هوشمند سامسونگ سازگاری دارد. البته در حال حاضر گیم پدهای غیررسمی مختلفی برای Gear VR سامسونگ توسعه پیدا کرده PlayPad VR اولین مدل آن نیست.

به کمک چنین گیم پدی می توان تجربه شیرینی از بازی ها را به شکل واقعیت مجازی داشت و همگی به لطف gear VR و گیم پد PlayPad VR انجام می گیرد. چنین محصولی که به شکل رسمی در همکاری با سامسونگ توسعه یافته باشد، تاکنون معرفی نشد. PlayPad VR همانند گوشی های هوشمند به صفحه اصلی هدست متصل شده و طراحی مشابه دیگر کنترلرهای گیمینگ دارد. وجود چند کلید حرکتی در کنار کلیدهای آنالوگ تجربه گیمینگی همانند کنترلر کنسول بازی را فراهم خواهد آورد.

همچنین کلیدهای R3 و L3 در قسمت فوقانی گیم پد قرار گرفته تا طراحی مشابه ساختار دیگر کنترلرهای گیمینگ را داشته باشد. البته Nyko یک کمپانی فعال در زمینه تولید لوازم جانبی گیمینگ به شمار رفته، بنابراین محصول جدید آن انتظار می رود عملکرد دقیق و نرمی داشته باشد. اگرچه لیستی از بازیهای متعدد برای پشتیبانی از کنترلر حرکتی Gear VR وجود دارد، اما وجود گیم پدی برای تجربه بازیهایی مانند HeroBound و Term1nal می تواند لذت بخش تر به شمار رود. احتمالا در E3 2017 این گیم پد دردسترس کاربران قرار گیرد.

عرضه دستگاه در ۱۷ ژوئن با قیمت ۵۰ دلار خواهد بود. برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت نیکو یا Nyko مراجعه کنید.

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.