عدم بهره مندی گلکسی نوت ۸ از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر

0 38

عدم بهره مندی گلکسی نوت ۸ از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر

اگر تاکنون،همراه ما بوده باشید در جریان اخبار مرتبط با گوشی هوشمند جدید کمپانی سامسونگ قرار گرفته اید،وحتی با یک سری از جزئیات و ویژگی های مرتبط با ویژگی های آن آشنا شدیداگر بدنبال اخبار تکمیلی در این رابطه می باشید تا انتها ما راهمراهی نمایید…

بسیاری از کارشناسان امیدوار بودند که شرکت سامسونگ دو پرچم‌دار جدید خود را به همراه سنسور اثر انگشت اپتیکال به بازار عرضه کند؛ اما پس از نزدیک شدن به زمان معرفی این دو دستگاه، مشخص شد که  کمپانی سامسونگ موفق نشده است که ادعای خود را در این زمینه به موقع تکمیل کند وبه اثبات همگان برساند.. پس از معرفی گوشی‌های هوشمند جدید سری گلکسی اس، بسیاری همچنان امید دارند که سنسور اثر انگشت اپتیکال در فبلت گلکسی نوت ۸ اضافه شود. اما چند هفته قبل یکی از مدیران اجرایی کمپانی مورد بحث تأیید کرد که نوت ۸ از چنین قابلیتی بهره نخواهد برد.براستی اما علت آن چه میتواند باشد؟

بنا به اعلام یک منبع معتبر،و آخرین گزارش های رسیده؛ ظاهرا این کمپانی حتی موفق شده است نمونه‌ای از این فناوری را با کارکرد صحیح تولید کند؛ اما عدم ثبات در روشنایی نمایشگر باعث شده است اضافه شدن سنسور اثر انگشت اپتیکال در نوت ۸ لغو شود. مسلما پس از مشکلاتی که سال قبل برای گلکسی نوت ۷ به وجود آمد، امسال سامسونگ‌ احتیاط زیادی برای ساخت گلکسی نوت ۸ به خرج خواهد داد تا ریسک خرابی این فبلت به حداقل میزان ممکن برسد.

 

عدم بهره مندی گلکسی نوت 8 از سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر


در ادامه شایان ذکر است که،اگر عکس‌های فاش شده از پنل شیشه‌ای جلوی گوشی هوشمند مورد بحث واقعی باشند، به نظر می‌رسد این گوشی به دو گوشی گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ شباهت خواهد داشت و فقط عرض آن‌ نسبت به دو پرچم‌دار کنونی سری گلکسی اس، کمی بیشتر است.

این محصول از کمپانی سامسونگ، یکی از اولین گوشی‌های هوشمندی محسوب می‌شود که به پردازنده‌ی جدید اسنپدراگون ۸۳۶ مجهز خواهد بود. طبق شایعات اخیر،کمپانی  سامسونگ به‌احتمال زیاد در اواخر ماه آگوست مراسم Unpacked را برگزار خواهد کرد و طی این‌ رویداد از گلکسی نوت ۸ رونمایی خواهد کرد؛ به همین دلیل انتظار می‌رود به‌زودی اطلاعات بیشتری در مورد طراحی و مشخصات فنی این دستگاه در دسترس قرار بگیرد.باید منتظر اخبار جدید باشیم…

منبع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.