بازی پابجی PUBG MOBILE – Mad Miramar

بازی پابجی چند نفره و رایگان است که روی گوشی موبایل ارائه شده است. این باز،  یک بازی آنلاین است، بنابراین برای بازی، نیاز به اتصال به اینترنت دارید. (از طریق شبکه تلفن همراه یا Wi-Fi )

گوشی موبایل باید دارای اندروید ۵.۱ Android و بالاتر و حداقل ۲ گیگابایت رم باشد. نسخه آیفون به iOS 9.0 یا بالاتر نیاز دارد، بنابراین طیف کاملی از مدل‌های آیفون، از جمله آیفون ۵S  و iPad ها شامل iPad Mini 2 و iPod touch 6-gen پشتیبانی می‌شوند.

سه حالت بازی وجود دارد: انفرادی، دوتایی و تیمی. می‌توانید تیم ۴ نفره تشکیل دهید. هر کدام کمی متفاوت و با ویژگی‌های مثبت و منفی هستند.

بازی در جزیره شروع می‌شود. ماموریت شما این است که همه چیزهایی را که می‌توانید برای برنده شدن به شما کمک کند جمع‌آوری کنید. از لباس گرفته، لوازم پزشکی تا اسلحه.  با طیف گسترده‌ای از سلاح روبرو خواهید شد.

این جزیره، ترکیبی از محیط شهری و روستایی است. نقشه جزیره در گوشه سمت راست بالای بازی قرار دارد. ابتدا کل منطقه جزیره به صورت کامل قابل مشاهده است اما با گذشت زمان، مناطق بازی از نظر اندازه کاهش می‌یابد.

این باعث می‌شود بازیکنان همان طور که حلقه کوچک می‌شود، به یکدیگر نزدیک‌تر شوند.

افراد خارج از فضای بازی، شروع به مردن می‌کنند. بازی وقتی اوج می‌گیرد که چند بازیکن آخر در یک فضای کوچک جمع می‌شوند و در نهایت یک بازیکن یا یک تیم پیروز می‌شود.

هر بازی می‌تواند حدود ۳۰ دقیقه طول بکشد. بازی Mobile، همان عناصر گیم پلی بازی PC و Xbox را ارائه می‌دهد اما از کنترلرهای روی صفحه استفاده می‌کند.

عناصر مختلف را متناسب با اندازه دستگاه می ‌توانید تنظیم کنید. همچنین می‌توانید کنترل‌‎های مربوط به رانندگی وسایل نقلیه در بازی را تغییر دهید که از بین آن‌ها گزینه‌های مختلفی وجود دارد.

سه تنظیمات گرافیکی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و بازی به طور خودکار یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کند. در این بازی، تخلیه شارژ گوشی موبایل بیش از حد انتظار می‌باشد.

بازی-پابجی-PUBG-MOBILE---Mad-Miramar

دانلود بازی پابجی PUBG MOBILE – Mad Miramar


دانلود بازی پابجی PUBG MOBILE - Mad Miramar دانلود بازی پابجی PUBG MOBILE - Mad Miramar دانلود بازی پابجی PUBG MOBILE - Mad Miramar

 

ویدیوی بازی پابجی PUBG MOBILE – Mad Miramar


 

عکس‌های بازی پابجی


۰.۸ | (۲)
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.