رفع مشکل اتصال گوشی اندروید به استریو ماشین

چه از تلفن Android و چه iOS استفاده می کنید ، چند روش برای پخش موسیقی از طریق تلفن در ماشین وجود دارد. در این مقاله قصد داریم رفع مشکل اتصال گوشی اندروید به استریو ماشین را به شما نشان دهیم. شما یاد خواهید گرفت که چگونه تلفن خود را به یک ماشین قدیمی وصل کنید تا موسیقی را پخش کنید.

 • فرستنده رادیویی FM

تقریباً تمام اتومبیل ها دارای رادیو FM و یک فندک سیگار یا سوکت برق هستند. شما می توانید با استفاده از یک فرستنده FM از ترکیبی از این ویژگی ها برای پخش موسیقی استفاده کنید. این یک روش خارق العاده برای پخش موسیقی از تلفن در اتومبیل است زیرا انجام این اتصال نسبتاً ارزان است.

یک روش بسیار ساده برای پخش موسیقی از اندروید یا آیفون تا استریو اتومبیل استفاده از آداپتور بلوتوث FM است. شما می توانید از این روش در انواع خودروها از جمله مدل ماشین قدیمی که فاقد پورت Aux-In است استفاده کنید.

کیفیت صدای بستگی به تعداد ایستگاه های FM در اطراف شما و نوع تلفن شما دارد

فرستنده FM یک روش خارق العاده برای پخش موسیقی از تلفن در اتومبیل است

 • بلوتوث صوتی

صدای بلوتوث حتی بدون جک تلفن مکمل هم خوب کار می کند. مدل های اخیر اتومبیل همه دارای بلوتوث داخلی هستند.

 • ورودی USB

ورودی USB گزینه جدیدی است. در حال حاضر بسیاری از مدل های جدید اتومبیل دارای درگاه USB هستند. با استفاده از این موارد ، می توانید در اتومبیل خود بدون آداپتور برق شارژ سریع تلفن همراه را انجام دهید یا از فلش USB استفاده کنید یا تلفن خود را مستقیماً وصل کنید تا موسیقی را از تلفن در ماشین پخش کنید.

برای اتومبیل هایی که درگاه USB دارند ، این بهترین گزینه برای پخش موسیقی از تلفن تا استریو ماشین است. کیفیت صدای مناسب ارائه می شود. این گوشی به همان اندازه تلفن شما را شارژ می کند و به شما امکان می دهد در حین رانندگی تماس تلفنی برقرار کنید. برای عملکرد آن باید یک کابل جایگزین داشته باشید

 • Android Auto و Apple CarPlay

بسیاری از اتومبیل ها با برنامه های CarPlay و Google Auto Android اپل همراه هستند. با استفاده از این برنامه ها ، می توانید تلفن خود را به بخش هد اتومبیل خود وصل کنید تا موسیقی را از طریق تلفن پخش کنید ، صفحه نمایش تلفن خود را مستقیماً نمایش دهید ، پیام ارسال کنید ، نقشه و موارد دیگر را مشاهده کنید.

آنها توسط همه مدل های اتومبیل پشتیبانی نمی شوند ، اما در صورتی که مدل ماشین شما دارای این برنامه ها باشد ، از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار هستند. شما می توانید با استفاده از Google Assistant و Siri صدای خود را پخش کنید. در حال حاضر چنین ویژگی در گوشی های اپل وجود ندارد.

دانلود نرم افزار Android Auto

دانلود نرم افزار Android Auto دانلود نرم افزار Android Auto

 • آداپتور iPod 30 Pin

در صورت داشتن اتومبیل همراه با آداپتور پین iPod 30 ، پخش موسیقی از تلفن به اتومبیل انجام می شود. برخی از رابط ها با کابل آداپتور ۳۰ پین متصل شده و به شما کمک می کنند iPad و iPhone خود را از طریق بلوتوث متصل کنید. آداپتور iPod کیفیت صدای بهتری نسبت به فرستنده FM تولید می کند.

 • Auxiliary Cord And Ports

اگر به دنبال وسیله ای مطمئن تر برای پخش موسیقی از تلفن به ماشین هستید ، این یک گزینه عالی است. Auxiliary Cord And Ports برای اتومبیل هایی که دارای درگاه کمکی هستند و فاقد ظرفیت بلوتوث هستند عالی می باشند.

نحوه پخش موسیقی از تلفن به اتومبیل با این روش این است که قبل از هر چیز آداپتور را به تلفن خود با استفاده از بلوتوث وصل کنید. نیازی نیست سیم را به جک هدفون ۳.۵ میلی متری تلفن خود وصل کنید.

بسیاری از ساختهای امروزی اتومبیل ها با جک کمکی ۳.۵ میلیمتری همراه هستند. کابل را از درگاه هدفون تلفن خود مستقیماً به استریو وصل کنید. پس از اتصال ، می توانید از آنجا موسیقی خود را که دوست دارید از طریق تلفن پخش کنید.

صدای کمکی در مقایسه با فرستنده کاست و FM کیفیت صدای بهتری تولید می کند. با این وجود فقط با تلفنهایی کار می کند که جک ۳.۵ میلیمتری دارند. با این حال ، اگر تلفن و ماشین شما با جک استریو همراه باشد ، این یک راه آسان برای پخش موسیقی از تلفن به ماشین است. این مدل برای تلفنهای جدید که فاقد جک هدفون است به همان اندازه عمل می کند.

رفع مشکل ضبط مکالمه در اندروید ۹

 • برنامه Single Routing

با استفاده از این برنامه در حال حرکت اتومبیل می توانید توسط هندزفری تماس تلفنی  برقرار کنید. این یک روش مقرون به صرفه است و نیازی به آداپتور بلوتوث FM ندارد.

 • آداپتور کاست

آداپتور کاست راهی هوشمندانه برای پخش موسیقی از تلفن در مدل های قدیمی ماشین است. اگر ماشین شما دارای شکاف کاست باشد ، آداپتور بلوتوث کاست برای اتصال بی سیم عمل می کند.

باید یک باتری در داخل آداپتور کاست وجود داشته باشد.

توسط آداپتور کاست یک سیم کمکی در اطراف تان قرار می گیرد.

 مدل های جدید تلفن هایی مانند آیفون ۷ و سایر مدل های جدید فاقد پورت ۳.۵ میلی متری هستند و این روش برای چنین تلفن هایی کار نمی کند.

 اگر نمی توانید با استفاده از فندک سیگار و از پورت برق متصل شوید ، از آداپتور کاست استفاده کنید. در صورت دریافت سیگنال ضعیف از فرستنده FM ، می توانید از آن استفاده کنید

آداپتور کاست راهی هوشمندانه برای پخش موسیقی از تلفن در مدل های قدیمی ماشین است.

چگونه می توانم با استفاده از بلوتوث موبایل موسیقی در ماشین پخش کنم؟


مرحله ۱: ابتدا بلوتوث موبایل را به بلوتوث ماشین وصل کنید.

مرحله ۲: وارد منوی تنظیم تلفن شوید.

مرحله ۳: زیرمنو تنظیمات Bluetooth را انتخاب کنید.

مرحله ۴: استریو را انتخاب کنید.

مرحله ۵: پین را وارد کنید.

مرحله ششم: موسیقی را پخش کنید.

راه حل دوم:

موارد زیر را امتحان کنید و ببینید که آیا بعد از هر مرحله موسیقی پخش می شود:

 1. اطمینان حاصل کنید که سیستم عامل شما به روز است.
 2. اطمینان حاصل کنید که برنامه Spotify شما به روز است.
 3. نصب مجدد برنامه.

به خاطر داشته باشید که برخی از مدل های اتومبیل نیاز به Spotify Premium دارند.

کشف موسیقی جدید در spotify و apple music

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=13620
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.