شارژ سریع تلفن همراه

چگونه تلفن همراه خود را سریع تر شارژ کنیم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعد از اتصال تلفن همراهتان به شارژر حس کنید دیر تر از حد معمول شارژ می شود. عوامل مختلفی می تواند روی سرعت شارژ تاثیر بگذارد که در این مطلب قصد داریم چند مشکل را بررسی کنیم:

اتصال کابل شارژر به پورت USB سیستم کامپیوتر:

شاید شما هم متوجه شده باشید که سرعت شارژ تلفن همراه، هنگامی که کابل شارژ را به پورت USB متصل می کنید کمتر است. پس بهتر است برای سریع تر شدن شارژ از اتصال به پریز برق استفاده کنید.

استفاده از شارژر های تقلبی:

یکی از عوامل مهم در سرعت شارژ استفاده از شارژر اورجینال و مخصوص تلفن همراه شما است. ممکن است حتی شارژر اصل یک مدل تلفن همراه دیگر نیز تلفن شما را کند شارژ کند. دانستن این نکته بسیار مهم است که از استفاده از شارژر های متفرقه ممکن است آسیب زیادی به باتری تلفن همراه شما بزند.

استفاده از گوشی در حین شارژ:

اگر از تلفن همراه خود در حین شارژ استفاده کنید طبیعی است که کند تر شارژ می شود. در این حالت بخشی از شارژ صرف استفاده شما خواهد شد و بخش دیگر صرف شارژ باتری می شود.

شارژ سریع تلفن همراه

روشن بودن Wifi و داده تلفن همراه:

روشن بودن Wifi ، داده تلفن همراه و بلوتوث می تواند ارژ یادی را از گوشی شما مصرف کند که همین امر سبب کندی شارژ می شود. راهکاری که به شما کمک می کند تا تلفن همراه را سریعتر شارژ کنید این است که اتصال آن به شبکه WIFI  و یا اینترنت همراه را قطع کنید.

قابلیت روشنایی خودکار را غیرفعال کنید:

قابلیت روشنایی خودکار به این معنی است که در مکان هایی که میزان نور زیاد است، روشنایی صفحه نمایش کم و در مکان هایی که نور کم است روشنایی صفحه زیاد می شود. بهتر است از این قابلیت استفاده نکنید و میزان روشنایی صفحه را بین ۳۰ تا ۵۰ درصد نگه دارید. اما در زمان شارژ باتری بهترین راه این است که روشنایی صفحه را کم کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.