نسل جدید گوشی انعطاف پذیر اپل در حال ساخت است و ال جی تولید مدار آن را بر عهده گرفت

نسل جدید گوشی انعطاف پذیر اپل در حال ساخت است و ال جی تولید مدار آن را برعهده گرفت

با وجود اینکه که هنوز حدود ۳ ماه تا معرفی آیفون ۸ اپل،مدل خارق العاده کمپانی اپل باقی مانده است وهمانطور که با ما همراه بوده باشید درباره مدل جدید کمپانی اپل شایعات و واقعیاتی شنیده اید و بیشتر سایت های خبری به ویژه “ایده آل تک” سعی داشتند که تا به امروز جدید ترین اخبار را در این زمینه به شما منعکس کنند.
از سوی دیگر طبق جدید ترین اخبار رسیده که حاکی از آنست، شایعات گوناگونی در خصوص آیفون ۹ به وجود آمده است.

در جدیدترین این گزارشات، ادعا شده که شرکت ال جی اینوتک در حال آماده‌سازی خط تولید جدید برای ساخت مدار چاپی انعطاف‌پذیر است که در آیفون ۹ به کار خواهد رفتخالی از لطف نیست که اذعان کنیم. که کمپانی ال جی پس از سامسونگ، دومین شرکت خوشه‌ای (فعال در چند صنعت) در کشور کره جنوبی می‌باشد. دفتر مرکزی گروه ال‌جی در برج دوقلوی ال‌جی، در شهر سئول قرار دارد.تا به حال نیز کمپانی ال جی در حوزه های مختلف از جمله تلفن همراه خوش درخشیده است وجایگاه خود را همچنان حفظ کرده است.

نسل جدید گوشی انعطاف پذیر اپل در حال ساخت است و ال جی تولید مدار آن را بر عهده گرفت

 

طبق اطلاعاتی که بر این اساس منتشر شده، تولید وسیع مدار چاپی منعطف توسط ال جی برای سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده و البته امکانش وجود دارد که عرضه رسمی آن تا سال ۲۰۱۹ طول بکشد.به عنوان توضیح مختصر از مدارهای چاپی انعطاف‌پذیر، باید گفت که این قطعه از ارکان اصلی برای تولید گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر و دارای انحنا است.

البته در حال حاضر مطمئن نیستیم که آیفون ۹ به چنین نمایشگری مجهز خواهد بود یا پرچم‌دار بعدی این شرکت قرار است یک گوشی انعطاف‌پذیر باشد.با اینکه هنوز اطلاعات کاملی وجود ندارد اما گفته می‌شود مدل‌های بعدی آیفون نمایشگر‌های به مراتب بزرگ‌تری خواهند داشت و از پنل‌های OLED بهره‌مند هستند.گوشی‌های انعطاف‌پذیر بی‌شک آینده‌های اسمارت فون‌ها هستند و از این رو بعید است که ساکنین کوپرتینو نیز به این سمت کشیده نشوند. در حال حاضر سامسونگ مشغول توسعه گوشی انعطاف‌پذیر خود است و ال جی نیز گوشی منعطف خود را تا سال ۲۰۱۸ روانه‌ی بازار خواهد کرد.

 

منبع

لینک کوتاه : https://idehaltech.com/?p=3935
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.